středa 2. září 2015

prostě "sucho jako kráva"


(Jablonecká přehrada - září 2015)

Vkládám to pro příští roky - třeba bude hůř...

5 komentářů:

 1. Vůbec bych neměla nic proti tomu, kdyby se vrátilo...
  Miluju vedro. Z podzimu jsem smutná.

  Udělala bych z tohohle ty série dvě. Do první jen plážový výseče (supr všechny),do druhé "krajinky" (a nejvíc by se mi líbila hned ta první, se stíny středem, č. 5 z 18 teď).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mám rád léto, jen jsem ho možná už trochu nedával - ke konci tedy, hlavně v práci taky .) Podzim mám celkem rád ale co nenenesnáším je zima, mrcha jedna dlouhá :(
   Já jsem strašně rád že se Ti to líbí, věř nebo ne ale po dlouhé době jsem nevěděl zda vložit nebo ne. Plánoval jsem tenhle záznam na sobotu ale už dnes ráno když přestalo pršet si říkám, dneska by to šlo. Po práci a po kafču jsem sebral brašnu a obešel přehradu. Když jsem si k tomu doma sedl tak si říkám, sakra co to vlastně dělám, tohle nejsem přeci já, tohle nefotím ale pak jsem si uvědomil - vždyť to není zas tak dávno co bych tohle fotil a vůbec by mi to nepřišlo divný, to focení je prostě jako život, jako cesta. Někdy prostě děláme stejné chyby, někdy odbočíme a pak se zase oklikou vracíme ale jedno je jistý - rovně to stojí za pendrek.
   P.S. Krávy taky neumím fotit, protože se jich bojím, jako koní. Rád je ale mám. Jo a nic jsem nepil - protože někdy usrkávám vínečko a pak raději nepíšu, ráno se pak divím :))

   Vymazat
  2. Tenhle komentář jsem našla až teď, až jsem si přenastavila čtečku.
   Mrcha novej blogspot nemá feed na všechny komenty z celého blogu, jen od konkrétních článků, musí se přenastavovat ručně...

   Jo, ve kroutí se to jako v životě. Ale ne každý návrat je nutně krok zpět...

   Vymazat
 2. Krásná série. Některé mě nadchly doslova. Jako stín prutu či stín hráze...ale i písečné vlnící se pláže, stíny stromů lemující přehradu. Myslím, že toto léto bylo netradiční a po čase se k těmto fotkám nejen ty rád vrátíš. Nic se totiž neopakuje. Jen mnohdy lecos připomíná.... ahoj ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. .) Moc děkuju za zastavení Šáry :) Opravdu léto které si budeme zatím pamatovat.

   Vymazat